Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltűnt már valakinek, hogy...

Feltűnt már valakinek, hogy az új amerikai elnök, Obama keresztneve leírva egy gyümölcs neve magyarul? Van még ilyen vagy hasonló híresség? :-)

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Persze, sőt valami nagyon marha politikusok baracklekvárt küldtek neki ajándékba... És most süllyedjünk... :)

Nekem egyébként ma az tűnt fel vele kapcsolatban, hogy a másik keresztneve Husszein. Ez nekem érdekes.

2008. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem végülis nem tűnt fel...minden második szó ez amit a TVbe kiirnak olvasni meg nem tudok...felesleges kérdés
2008. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
angolon kérdezték h szerintünk ki lesz az elnök...én meg ellőttem h peach obama...jót röhögtünk...
2008. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"felesleges kérdés" - attól, hogy neked nem poén, másnak még lehet az :-)

Én még nem figyeltem, hogy más hírességnek lenne-e hasonló neve, ami magyarban valami más értelmes szó, nála tűnt fel, lehet, hogy van más híresség is hasonló (átértelmezhető) névvel, erre is kíváncsi vagyok, hogy tud-e valaki ilyet.

2008. nov. 6. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem feltunt! :) Megírtam az interneten az egyik amerikai ismerosomnek is, de csak nevetett rajta, amúgy tényleg elég érdekes! :)

George Bush nevében a "bush" szó pedig gazt jelent:)

2009. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És akkor mit szóljon szegény DICK Cheney? :)
2009. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bush, az bokrot jelent ;) De van olyan német ember, hogy Dick Assman XD
2009. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az obama meg az osama közt meg csak 1 betű eltérés van
2009. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!