Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Árnyéka vagyok a régi önmagamn...

Árnyéka vagyok a régi önmagamnak, lelassultam, eltompultam érzelmileg, de pláne agyban?

Figyelt kérdés

Mostanában nem mozgok annyit, az életem is belassult, nem élek igazán nagy életet, tulajdonképpen nem csinálok sok mindent.

Régebben nagyon jó volt a logikám, plusz emellett az információk csak úgy zakatoltak a fejemben és ontottam magamból a szavakat és mondatokat, pörögtem.


Mit tehetnék, hogy újra önmagam legyek?


Eléggé szorongós és pánikolós vagyok, lehet emiatt lassultam be? Vagy mert nem tudok lelkesedni már igazán semmi iránt?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. nov. 11. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos, hogy közre játszik a szorongás, és a pánikolás, de nem ártana, ha pl. orvos látna, és csináltatni mondjuk labor vizsgálatot, vagy amit a doki javasol.

A depresszió elég megterhelő betegség.

A szorongás további testi tüneteket okozhat: gyomorfekély, nyombél fekély, reflux, szívtünetek stb. Már csak emiatt is érdemes lenne ezt megelőzni.

Írhatnám még, hogy nagy séták, vitamin dús táplálkozás, szorongást okozó faktor kiiktatása, agytornára keresztrejtvény stb. használna, de egy kivizsgálás nélkül, ezek önmagukban nem biztos, hogy segítenének.

2018. nov. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nyelv nagyon beszédes. Azt írod, nem tudsz lelkesedni. Ez azt jelenti, hogy félig-meddig lélek nélkül élsz, vagy mondjuk úgy, hogy félálomban. Akkor viszont nem várhatsz gondolatáradatot, ötletek tűzijátékát.

Ennek oka, hogy nem hiszed el, hogy megkaphatod amit szeretnél.

A szex általában segít , habár sajnos pénzbe kerül. Próbáld ki, ha meg tudod fizetni.

Aztán vannak még nagyon szerencsés emberek, akik úgy találtak maguknak kreatív hobbit, hogy még pénzt is keresnek vele. Mondjuk elképesztően gyönyörű virágokat termelnek a kertjükben vagy macskaházat barkácsolgatnak és tényleg el tudják adni. Tulajdonképpen nagyon sok ilyen lehetőség van, csak hát az induláshoz kellene a kezdő lelkesedés...

Szerintem, kezdd a nőkkel.

2018. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nagybotos ***** válasza:
34%

Én 83 éves vagyok Lehetnék elkeseredett, mert munkám eredményét ellopta egy "barátom"

Hála ISTENNEK volt infóm, hová forduljak. Közösséghez! Mivel régebben ifi egyhái közösségekbe jártam, most :_10 évig a Golgotabudapest.hu ba, majd a lakhelyemhez közeli BAPTISTA gyölekezbe. Nem számít mira kereszteltek. Mindegyik gyüli nagyon befogadó, kicsi, emberi kapcsolatok alakultak. És van célom! Mások felé fordulni, stb.

2018. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves második, van párom már 4 éve.

Ha neked a szex pénzbe kerül, akkor nagyon tudlak sajnálni téged...


Az eddigi válaszokat elolvastam, és köszönöm őket.

2018. nov. 14. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!