Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy anyám...

Zsiráf40 kérdése:

Mit csináljak hogy anyám elengedjen rúdtáncolni/eddzeni?

Figyelt kérdés
Most 9.es vagyok ès zongorázok a tanulás nem nagyon megy mivel a zongora sok időt vesz el amúgy ez az utolsó èvem. Már èn kèrdeztem hogy ,amikor befejeztem a zongorát ,akkor elmehetek e de azt mondja hogy a rúdtáncal ès az eddzèssel nem megyek semmire és nekem tanulnom kell attól fèlek h 20 èvesen már kifutottak az idömböl mert ,akkor már túl öreg leszek.
2018. nov. 11. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Miert akarnal ri*banc lenni nem ertem? Ki valaszt maganak ri*banc szakmat??
2018. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező pasi. Vagy tévedek?
2018. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok ès csak rudtáncolni akarok nem ,akarok pènzèrt baszni.
2018. nov. 11. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Anyádnak igaza van, kislányom. Tekintve a szöveget, amit idehánytál, tanulnod kéne inkább, mint egy rúd körül ugrálni p1csagatyában.
2018. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
70%

Remélem elfogadsz egy barátibb tanácsot. Ha nem megy a tanulás és egy nyelvhelyes kérdés kiírása sem, akkor jobb ha időben kapcsolsz. Komolyan mondom. A zongorázásból meg bizonytalan megélni, nagyon kevesen tudnak annyit ami kiemelkedik.


A legjobb lenne hagyni a zongorázást, hogy jusson idő a tanulmányokra, és nézni olyan szakmát ami felé érdemes lenne indulnod, meg érdekel is. De normális szakmát, normális munkát. Eleve rossz jel ha nem megy a tanulás és egy alacsony presztízs értékű tevékenységet vetsz fel. Onnan sajnos könnyű lejjebb csúszni, a könnyű pénz miatt.


Gondold meg akik jól tanulnak azok vajon mennyire szoktak efféle munkákat keresni?


És ne hidd, hogy jó munka és jól fizet. Nem tetszene ha ismernéd.

2018. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

pfuu azért van baj a fejekben bőven.

A rúdtánc mint edzés forma, nem r..banckodás... szerintem egy nagyon jó edzés forma, hisz a saját testsúlyodat kell megtartani. Én is járok és tényleg elég kemény edzés...de utána lehet nézni mielőtt vélemény nyílvánitotok.


Kedves kérdező!

Én azzal érvelnék, hogy a sport ugyanolyan fontos mint a tanulás, egészség szempontjából..és ha téged ez érdekel, akkor ebben lennél kitartó. Remélem sikerül rá hatnod, mert nagyon jó döntés volt részemről is, hogy elkezdtem :) Sok sikert!

2018. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utósó válaszoló köszönöm,a többinek meg csak a szája jár anyám továbbra se enged el de majd amikor felnőtt leszek ,akkor se lessz késő elkezdeni.
2019. febr. 25. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!