Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az e-magról rendelt terméket...

Az e-magról rendelt terméket milyen futárszolgálat hozza, illetve milyen gyorsan ér ide hozzám a termék?

Figyelt kérdés
Ma adtam le egy rendelést, akkor az a jövőhéten már megérkezik? Ha igen, mikor kb.? Illetve milyen futárszolgálat hozza?
2018. nov. 11. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3 nap és olvasd el kikkel szállíttatnak. DPD azt hiszem.
2018. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ha a forgalmazó is az emag akkor a magyar posta hozza ki. Ha ma rendelted akkor legkorábban kedden, vagy szerdán kapod meg a csomagod.
2018. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem emag a forgalmazó. :\ Ez hatással van a szállítási időre?
2018. nov. 11. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet így megmondani.. Én vártam már 2hetet is, de colt hogy másnap itt volt a termék.Profilodban majd látod éppen mi a helyzet
2018. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rá kell keresni a forgalmazó weblapjára, hogy a kiszállítást ki végzi, ha annyira kíváncsi vagy rá. Legtöbbször MPL, GLS, DPD. Úgy ahogy az előttem szóló is írja, tájékoztatást kapsz mint az E-mag oldalán, illetve a kiszállító SMS-ben szokta értesíteni a vevőt a várható kiszállításról, illetve a csomag helyzetének állapotáról. (Én akárhányszor rendeltem onnan 2-3nap alatt kihozták.)
2018. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek. :D
2018. nov. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!