Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Fenék vagy mell tetszik...

ThisIsNotHuman kérdése:

Fiúk! Fenék vagy mell tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés
Nagy kerek fenék vagy nagy kerek mell?:D

2018. nov. 13. 10:14
 1/7 anonim válasza:
89%
Pontosan.
2018. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És tudom hogy összeségben az arc meg a személyiség dönt, de azt kérdezem szexuális úton mi izgat fel jobban? Mell vagy fenék?:D
2018. nov. 13. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Csakis kizárólag a mell! :D

Mit kezdjek egy hatalmas seggel? :O

Seggem nekem is van.

33/F

2018. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
33F Na jó, ezt nagyon adom :D
2018. nov. 13. 10:25
 5/7 2*Sü ***** válasza:
100%

Nekem általában a testen a test egésze tetszik, ahol nem is az egyes testrészek, hanem azok arányai teszik a testet esztétikussá. Nyilván egy 120 kg-os nőnek is nagy feneke és melle van, de mégsem a legesztétikusabb. Egy vékony derekú lánynál ugyanaz a mell és fenék sokkal karcsúbbnak hat, mint egy vastagabb derekú lánynál. Mert a mellbőség-derékbőség, derékbőség-csípőbőség aránya, a homokóra alkat számít, nem az abszolút méretek.


Meg sokat számít a testtartás, a gesztusok, a külső és a belső tulajdonságok összhangja, egyéb külsőségek a hajviselettől az öltözködésig.


De a test egy dolog. Tegyük fel van két lány, akik ikrek, fénykép alapján megkülönböztethetetlenek, ráadásul ugyanolyan ruhában vannak, akkor azt, amelyik részegen káromkodva elküld melegebb éghajlatra mindenkit, vagy nyafog, hisztizik, „picsog”, azt kevésbé fogják szépnek tartani, mint a vidám, kiegyensúlyozott, kedves, intelligens, jó humorú ikertestvérét. Mert hiába nem esztétikai jellegű kettejük között a különbség, mégis rányomja a bélyegét ez a különbség az esztétikai értékítéletre is.

2018. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szépen megfogalmazott válaszod ^^
2018. nov. 13. 10:37
 7/7 anonim ***** válasza:

#3: Én nő vagyok, de a kedvenc testrészem a női mell, az mit se számít, hogy nekünk is van olyan, a másikét azért más megfogni :)


Kérdező, nem mindenkinek kell nagy mell. A párom férfi, ő a kis melleket preferálja (de az én nagyobbacskámmal is elvan azért). Nekem mindegy, csak ne legyen extrém apró és gigászi sem és legyen szép az alakja. A teljesen kerek az szilikon, az nem tetszik, hisz nem természetes. A normálisan kerek mell az persze remek. A sajátom elmegy, jobban örülnék, ha kisebb, sokáig hetyke, feszes lenne. Máson a nagyobb is jó, de az nem marad mindig feszes.


Persze nincs gond egy jó fenékkel sem, sokan fenékimádók.

2018. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!