Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy körzetszám?

Mit jelent az, hogy körzetszám?

Figyelt kérdés
Ma betelefonáltam egy helyre , és kaptam egy telefonszámot, de azt mondták, hogy ez az egyes körzet.a telefonszám 7 jegyű, mit kell elejébe irjak , ahhoz, hogy fel tudjam hivni?

2018. nov. 14. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Bakker nem ezt kéne oktatni általános iskolában?!


+36 1 abcdefg - ahol abcdefg a hétjegyű szám, 1 a körzetszám (Budapest), +36 pedig a nemzetközi előhívó (magyar készülékről helyettesítheted 06-tal)

2018. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy megmertem kérdezni. Honnan tudhatnám, mikor 2 hete vagyok a városban ? pfff. Köszönöm azért a választ.
2018. nov. 14. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
És soha nem is telefonáltál? Minden településnek is van körzetszáma. Annak is, ahol lakozol.
2018. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen nincs.:) Minden egyszerűbb ott, ahonnan én jöttem
2018. nov. 14. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Belső Afrika?
2018. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan jöttél, bakker, barlangból? Még Mucsaröcsögén is van telefonvonal, annak körzetszáma. Meg a mobilodnak is.
2018. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod mióta létezik (mindenhol!) körzetszám a telefonoknál?

Amióta nem úgy telefonálsz, hogy megtekersz egy kurblit, felemeled a kagylót, kisasszony:

- 2-es posta, Alsótérdkalács

- Kisasszony, kapcsolja nekem Sipákovits tekintetes urat.

- Nincs otthon.

- Nincs, oh be kár, akkor ne kapcsolja.

2018. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!