Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert pici a mellem?

Miert pici a mellem?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan pici,a parom elott eleg gyakran kellemetlenul erzem magam,es most johet a kamu duma hogy(de ha szeret o igy szeret)biztos igy van ,de azert nyilvan jobban tetszene neki egy nagyobb ,formasabb mell mint egy pici semmilyen konkretan..Evek ota ugyan akkora ,es ha esetleg genetika akkor mivel tundam noveszteni?Olvasgattam hogy vannak kulonbozo kremek,meg van a dorzsolhetes/maszirozos mod,de ebben nem igazan hiszek .Plasztikat sem szeretnem .Viszont ez nem igazan jo ,nem erzem jol magam igy.Elvileg meg nohet de ha par ev alatt nem valtozott SEMMIT keltem hogy ezek utan fog,felek kicsit.

16/L



2018. nov. 14. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Két dolog növesztheti még:

1: elhízás (de akkor ronda lesz).

2: terhesség.

2018. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyudnak is kicsi? Akkor ilyen alkat vagy, meg sovány lányoknak lehet kicsi. De mennyire kicsi? Nem csak te látod annak?
2018. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha rájössz hogy lehet mellet növeszteni, akkor milliárdos leszel (dollárban). Ha mellékesen ez a módszer faroknövelésre is jó akkor egyenesen csilliárdos!!!


Tudod miért nem fog megtörténni? Azért mert nem lehetséges.


16 évesen viszont nem tudom miért pánikolsz, 18 éves korodig még akármi is lehet.

2018. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyukamnak ilyen “kozepmeretu” talan ..nem mondanam kicsinek azert 🤷🏻‍♀️Nekem viszonylag hamar elkezdett noni egyebkent es eleg hamar abba is maradt sajnos..
2018. nov. 14. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:

21 éves korodig növekedhet.

A barátnőmé 17 éves korában nőtt A-ról majdnem C-re.

Egyes esetekben a fogamzásgátlótól is nőhet, de nem mindenkinek.

2018. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"nyilvan jobban tetszene neki egy nagyobb ,formasabb mell"

Ezt gondolod te. Hogy ő mit gondol, az meg más kérdés. ;)

2018. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehetséges, hogy az alkatod miatt.. Vannak monoton alkatú lányok, mint például a modellek, tudod hosszú láb, hosszú kar, genetikailag nem hízol. (Én is ilyen alkatú vagyok.) Ezeknek a lányoknak alapból kicsi a melle. Te ilyesmi alkatú vagy?


Mivel említettem, hogy nekem sincsen túl nagy mellem, én igyekszem fenékkel kompenzálni.. Gondolj bele, az összes férfiismerősöm azt mondja, hogyha egy lánynak nagy és formás a feneke, az izgató, de egy nagy mell-lapos fenék lohasztó. :) És annyira nem is kell nagy mell, sok fiú a kicsi, de feszes mellet szereti. Gondolj bele, hiába van valakinek óriási nagy melle, de ha úgy áll neki, mint egy tehénnek 4 boci szoptatása után, az eléggé visszataszító.

Egyébként, ha gondolod, kicsit trükközhetsz egy enyhén push-uppos melltartóval, ami egy kicsit dobhat a ciciden.

2019. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!