Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondják ezt idegen...

Hogy mondják ezt idegen szóval? Már egy napja ezen agyalok, meg keresgélem.

Figyelt kérdés

Nem lesz egy jó példa, de talán valaki rájön a szóra :)

Szóval, elmentem az okmányirodába, hogy egy örökölt gépjárművet (lejárt műszakival) a nevemre irassak. Onnan elküldtek a biztosítóhoz, mert ez csak akkor történhet meg, ha van a nevemen a gépjárműre biztosítás. A biztosító kérdezte, mikor műszakiztatom le a kocsit, mert addig nem tudunk biztosítást kötni. Közöltem vele, hogy addig, amig nincs a nevemen a kocsi, addig nem műszakiztathatom le, és amíg nem lesz biztosítás, nem kerülhet a nevemre.

Szóval ez egy patt helyzet, de nem ezt a szót keresem, valami más, ami pont ide illik, hogy ez milyen helyzet :) Persze köthettem biztosítást, de ez ebből a szempontból lényegtelen, mert akkor ott reménytelennek tűnt, aztán kiderült, hogy tévedett..:)



#patthelyzet #körbekörbehelyzet
2018. nov. 15. 15:16
 1/6 kreténpali ***** válasza:

Még nem értem a végére ez jutott eszembe: Bürokrácia

Aztán van még az "ördögi kör".


Valószínűleg nem te vagy az első, aki lejárt forgalmival örökült személygépjárművet.

Ideiglenes forgalomból kivonás, de lehet még arra sincs szükség.

2018. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az ördögi kör ez jó, ez is pont ide illik, de ah, nem ez az a szó, megőrülök! :D

Akkor fog eszembe jutni, mikor nem gondkodom rajt :)

2018. nov. 15. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
paradox
2018. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem :-/
2018. nov. 15. 20:17
 5/6 2*Sü ***** válasza:
Róka fogta csuka?
2018. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az ördögi kör egy idegen nyelvű megfelelőjére gondolhatsz.

[link]

2018. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!