Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
Snapchaten egy idegennel irogattam, tokk szimpatikus es kedves volt, es en kuldtem neki egy kepet magamrol (snapon) amit screenshootolt es mar nem irt valszeg letiltott. Semmi intim reszem nem latszott csak a fejem. (nem csak) ebbol lehet baj???? O is kuldott de nemtudom es megilyedtem.

2018. nov. 16. 18:24
 1/5 anonim válasza:
Hát..Bár mondhatnám h ne félj.. de egy kicsit igen.. Nm kellett volna elküldened..Lehet nem olyan h elküldi/kirakja vlhová..
2018. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az arcodról kirak egy képet akárhova is abból mi baj lehetne ? Ha ruhában vagy semmi, ha intimet küldtél akkor így jártál.
2018. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Semmi bajod nem lehet belőle, egy normál képet bárhonnan le is menthetne rólad (insta vagy face). Lehet, hogy valami kamus idióta volt, aggódnod nem kell :)
2018. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, nincs miért aggódnod
2018. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mivel ebben jártas vagyok, mert rengeteg ilyen kamu lány profil keres meg hogy küldjek neki képet, aztán persze már megy is. (a menet az szokott lenni hogy először csak én küldjek már képet mert ő majd utána)

De ahogy a többiek is írták, semmi gond nem lehet belőle, hisz bárhonnan leszedhetem akárki képét :)

2018. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!