Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi autókat újból tudnák...

Régi autókat újból tudnák gyártani?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt a 90es évek re akkor elég jó autókat gyártottak főleg a japánok
2018. nov. 16. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg igen. Gyakorlatilag nem.

1.Képzeld el milyen költségekkel járna a gyártó és összeszerelő gépsorokat újból létrehozni. (tkp. új gyárakat kellene létrehozni)

2.az alkatrész /részegység beszállítóknak is újra rá kellene fejleszteni a gyártásra

3.sok tekintetben már nem felelnének meg az érvényben lévő előírásoknak.

4.nem lenne akkora piaca a régieknek. Csak nagy sorozatban gazdaságos a gyártás

És folytathatnám a sort...

2018. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függ.
2018. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De gondolom a paraméterek meg vannak hozzá
2018. nov. 17. 06:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából minden adott lenne hozzá, szerintem még a szerszámok nagy része is megvan a raktárakban. A baj az, hogy a mostani forgalomba helyezési előírásoknak nem felel meg egy 20 éves konstrukció. Egyszerűen nem helyezhetnéd forgalomba, hiába építed meg. Elsősorban a környezetvédelmi előírásokra gondolj, újként már nem kaphat rendszámot mondjuk egy Euro 1-es kocsi. Szóval szerintem inkább ilyen adminisztratív jellegű akadálya van, nem műszaki vagy gyártástechnológiai.
2018. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig én egy régebbi kocsit megvennék újba xd
2018. nov. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!