Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Atvertek a...

Mit tudok tenni? Atvertek a piacon

Figyelt kérdés
Idejott hozzam egy cigany h nem kell egy kartom cigi 6ezerert mondom miert ne fele olyan jol kijonnek mintha boltba vennem aztan miutan odaadtam a penzt neki ideadta a cigit es elfutott mire felbontottam es papir volt benne marbolo dobozba. Mindegyikbe

2018. nov. 17. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem mehetsz a rendőrségre, hiszen azzal saját magad is felnyomod, hogy zárjegy nélküli illegális cigit akartál venni, mert nem mondtál neki nemet és létrejött az adásvétel. Ezért merik ezt megcsinálni, és legalább egyszer mindenkit át lehet ezzel verni, ha nem ismeri a trükköt. Ez volt a tanulópénz.

Esetleg annyival fel lehet nyomni őket, hogy nem ismered el a vásárlást, csak hogy adott személyleírású ember próbálkozott nálad eladással, és hátha keresik majd. De az ilyennek pont ugyanúgy megvan az alvilági rendszere, mint ahogy a záhonyi vámosok le voltak fizetve a csempészcigi átengedésére. A piacon is ha van fixen beosztott rendőr/vámos vagy vámos, akkor megkapja az orgazdától a pénzét hogy hunyjon szemet az üzlet felett, ők meg szabadon átverhetik a vásárlókat. A razziákon lehetne esély elkapni őket, de arról is hatszor előbb tudnak, mint hogy odaérne egy egység.

2018. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat akkor igy jartam legalabb tobbszor nem tudnak igy atverni. Koszonom a valaszod
2018. nov. 17. 13:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Piacokon valami lámának biztos el tudnál adni ilyen cigidobozba csomagolt papirokat, rengetegen foglalkoznak ezzel sikeresen.
2018. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkozom hogy eladom valakinek, de nem tudom lehet e belole valami
2018. nov. 17. 13:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Ha van esze előtted felbontja, vagy ha kicsit később, akkor megkeres és jól elver...
2018. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Mármint te is kimész a piacra a kartonnal és megpróbálod eladni? Csak mert nem akkor eséllyel indul mint a beépített csaló. Ők már a járásukról meg nézésükről ismerik a civil ruhás zsarukat meg mindenkit akit kerülni kell, és nyilván úgy mozognak meg dolgoznak hogy ne legyen lebukás. Ha te odaállsz egy rossz ember elé a cigis dumával, mész is be az őrsre magyarázkodni. Hülye ötlet.
2018. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ugy gondoltam csak par reszeg embernek este darabonkent
2018. nov. 17. 14:40
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Verd a fejed a falba! Ez volt a tanulópénz!

És reklámozd az illetőket!

De ha újból találkozol vele, na akkor ....

2018. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Az a pénz már elment, fogadd el. Ha te is beállsz csalónak, ráadásul több embert versz át és többen feljelentenek (csak egy ember ne legyen annyira részeg hogy megúszd), akkor te fogod a rövidebbet húzni. Nem hiszem hogy 6 ezer forintot megér akár a börtön (2 évig terjedő a csalás) vagy egy felfüggesztett.
2018. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megtanultad, hogy kitől veszel legközelebb. És hogy vannak, akik átvágnak.
2018. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!