Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy az én kicsi pónimos zenélő hőlégballon magátől megszólaljon?

Figyelt kérdés

Elég szkeptikus vagyok ilyen téren, de mikor este (most fél tizenegykor) úgy veszem le a fejhallgatót, hogy a dallam utolsó 3 másodpercét játsza, szerintetek nem fosok be?

Nevetve mondtam, hogy ilyen a világon nincs többször egymás után..


Ennyiből nem lehet logikus magyarázatot adni, szóval belinkelem azt a bizonyos játékot: [link]


A szobába be volt(van) fűtve, szóval nem tudom talán valamelyik alkatrész kitágult és aktiválta az áramkört.. :D


A miénk gombja benyomódott egy kicsit az éves során, mivel már egy jó ideje megvan, és a gombtól (megsaccoltam) egy olyan 3-4 milire volt egy másik "tárgy".


Na ennyi infóból valaki remélem elő tud rukkolni valami ésszerű magyarázattal:)



2018. nov. 20. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
A gombok érintkezőin évek alatt összegyűlő kosz és/vagy a levegő páratartarlma fura dolgokra képes :)
2018. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az ilyenektől én is beparáznék..:)
2020. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!