Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem értek ide még...

Miért nem értek ide még mindig a külföldről rendelt csomagok?

Figyelt kérdés

Több dolgot is rendeltem egyet a német amazonról november 12.én és azt írták 19-re itt lesz de sehol a csomag,követni nem lehet

a másikat az nfl shop-ról (ha jó tudom angliába van ez) úgyan múlt hét hétfőn és az sincs sehol pedig az volt hogy 4 munkanap követni ezt sem lehet

Most mit csináljak? Hogy lehet ez hogy egyik csomag sem ért ide mindegyik elveszett?



2018. nov. 21. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd odaér
2018. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem veszett el, csak lassú a posta. Egyrészt sokan rendelnek és feltorlódik, másrészt munkaerőhiány van és lassú a feldolgozás, harmadrészt karácsony előtti csúcsidőszak van, és még többen rendelnek mint máskor az év közben.

Az oldalon lévő becsült kézbesítési idő egyszerű kézbesítési átlagidőből számított becslés, és nem azt jelenti hogy te addig garantáltan megkapod, vagy kell kapnod.


Várj türelemmel, mindent meg fogsz kapni.

2018. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

írtam az amazonnak a postaköltséget visszaadták mivel nem ért ide hétfőre és ha jövőhét szerdáig még mindig nem jön akkor a teljes vételárat visszakapom.

Meg is lepődtem hogy ennyire rendesek.

2018. nov. 21. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
...és ha közben megkapod?
2018. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szerencsére meg jött a csomag pont azután mikor vissza adták a postaköltséget tehát 8 eurót megspóroltam.


Ha pld nem jött volna meg 2 héten belül akkor visszakérhettem volna a pénzem mert náluk így működik ha nem kapod meg bizonyos időn belül akkor te vagy a károsult tehát reklamálhatsz.

Ezt az ügyfélszolgálatos mondta tehát komolyan veszik a dolgot.

2018. nov. 25. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!