Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ért a zongorákhoz?

Valaki ért a zongorákhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy ideje gondolkodom hogy elkezdek gyűjteni egy zongorára. Viszont szerintem minden zongora más. Most olyan zongorát keresek amin el lehet játaszani pl.: Bella's Lullaby , River flows in you twilight, Renesmee Lullaby

Szóval hogy tudtok-e olyan zongorát mondani ami erre van "behangolva"? Vagy ha olcsóbban gondolkodom, akkor van-e olyan szintetizátor amelyik már meg tud zongora hangon "szólalni"? Nagyon szeretnék megtanulni itthon, csak nem tudom hogy mennyit kéne gyűjtenem erre, vagy melyiket kéne megvennem hogy jól járjak, és olcsóbban. Köszi,előre is! :)


2018. nov. 22. 18:39
 1/6 kreténpali ***** válasza:
A zongora nagy és nehéz, a pianínó kicsi de nehéz és drága. Az elektromos zongora aka szinti már van jó árban, egy állvány kell hozzá és máris képes egészen élethű hangokat kiadni. Meg lehet szórakozni templomi orgona meg kitudja milyen effektekkel. Pl olyannal ami a "show must go on" elején van.
2018. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát egy szinti is elég ahhoz hogy eljátszhassam ezeket. Nice. És egy ilyen szintetizátor sacc/kb. mennyibe fájna? :D
2018. nov. 23. 18:28
 3/6 anonim válasza:
Én egy színpadi zongorát ajánlok. 150.000ft-ért egész jót lehet kapni. szintin is el lehet játszani a zongoradalokat, csak nem kell bekapcsolni a kíséretet. a szintin nem olyan érzés játszani, mint e.-zongorán. Elektromos zongorán is lehet beállítani több hangszínt, azzal is el lehet tök jól szórakozni. Ha valami érdekel még írj privit, vagy ide kommentet.
2018. nov. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
utolsó voltam, színpadit akartam írni végig.
2018. nov. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kreténpali ***** válasza:
lidliben éppen most akciós
2018. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2018. nov. 30. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!