Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek erről a...

Mi a véleménytek erről a tetkószalonról?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes itt teováltatni?

2018. nov. 23. 01:16
 1/5 A kérdező kommentje:
2018. nov. 23. 01:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szalont eddig nem ismertem, de megnéztem az oldalukat. A képeik alapján nagyon szépen és igényesen dolgoznak, nekem főleg Angi színes munkái nyerték el a tetszésemet, de neked kell eldönteni, kihez szeretnél menni, ha őket választod. Én a helyedben nyugodtan rájuk bíznám magam.
2018. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából, én Tomira gondoltam, az ő stílusa ál legközelebb ahoz amilyet szeretnék, nekem is tetszenek, csak ugye olyanokat is hallottam, hogyha nem minőségi a tinta, vagy a tetováló technikája, akkor el fog mosódni főleg a széle, és nagyon kifakul, van ebben igazság? Vagy ettől sem kell tartanom?
2018. nov. 23. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ebben van igazság, de egy rendes szalonban ettől nem kell félj, mert ott csak minőségi, bevizsgált eszközökkel és festékekkel dolgoznak, és rendesen sterilizálnak. Ha nagyon félsz, hívd fel őket vagy írj üzit nekik, hogy milyen fajtájú festékkel és géppel alkotnak. A szétfolyt, egyenetlen, szarrá fakult tetkók azok, amiktől félsz, a sufni kategória. Olyat egy szalonos sose csinál, a képeik, az áraik már garanciák a minőségre.
2018. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és mégvalami: az utókezelésen is sok múlik, a gyógyulási időben nagyon oda kell figyelni a fóliázásra, krémezésre. A tetoválód ezeket el fogja neked mondani, hogyan kezeld, függően a mintádtól. Ha betartod, a tetkód évek mulva is szép lesz, és kb. 10 évente kell majd csak átüttetned.
2018. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!