Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már valaki tagja a...

Volt már valaki tagja a "Horváth Milán tippmix csoport" -nak? Vélemény?

Figyelt kérdés
Igazábol olyan érdekelne aki esetleg benne van most is, vagy volt tagja. Nagyon drágán adja a tippeket és amennyire én láttom nem igazán pluszos ahoz képest. Ő is csak egy átverős csoport a többi közül? Nekem annak tűnnik.

2018. nov. 23. 03:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez törvényes?
2018. nov. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2018. nov. 24. 03:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy tippekkel kereskedik
2018. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem o az egyetlen. Allitolag kulfoldi tippmesterektol veszi a tippeket, nagyon dragan, azt mondja o tobb szaz eurot fizet a tippekert. De lehet csak kamuzik. Kitalal egy tippet es eladja jo dragan :) Volt olyan hogy egy szelvenyert kert 12000! forintot. Persze kb 10 buko volt egymas utan, azota se jott egy se belole.

En csak kivancsi lennek van e olyan aki regebb ota benne van a csoportba. Van e ertelme enyit kiadni a tippekert?

2018. nov. 24. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, aki egy fillért is fizet, az meg is érdemli, hogy elbukja.
2018. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az az erdekes hogy raadasul mikor o teszteli a tippeket tok jo szazalekba jon neki, mikor elkezdi arulni, hogy a tagok is meg tudjak tole venni, egybol bukta tippek jonnek zsinorba :) Fura :)
2018. nov. 24. 12:05
 7/8 Zolizozi válasza:
Kipróbáltam a tippjeit Horváth Milánnak, mert nem láttam egy bejegyzést vagy hozzá szólást sem, ami arról szólna, hogy hosszabb távon tesztelte volna. Kb 30 tippet le teszteltem Horváth Milántól, több különböző nagyszorzós (több száz ods) négyes kombinációkkal. Horváth Milán tipp oldala által kiszámolt statisztika szerint átlag 20-30 egymást követő tippből 30-55% nyertes van. Ez túl jó arány természetesen a nagyszorzós, akar ezerszeres szorzó esetében, de gondoltam, 10 százalék nyertes tipp is bőven jó lenne, ha bejönne. De persze egy sem jött, sőt... A négy meccsből álló tipp kombinációk eredménye általában 3 vagy 4 vesztes meccs, ami hihetetlenül rossz arány és kizárt hogy közel 30 ilyen arányban elképesztően rossz tipp után egy is bejöjjön. Maximum véletlen, mint a teli találat az ötös lottón, annyi az esélye. Tehát szó sincs szakértői tippről, mint ahogy azt sejteni lehet anélkül is, hogy bárki pénzért kipróbálná. Így én például a fent leírtak alapján nem annyira ajánlom, hogy fizessetek Horváth Milánnak a tippjeiért, mert én már le teszteltem hosszú távon és az eredmény nulla, mint ahogy várható volt. Horváth Milán tippjei annyira szakértőktől származóak, hogy ezzel az erővel egy 3 éves gyereket is megkérdezhetnénk, szerinte ki lesz a mérkőzés győztese 😅
2020. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pontosan igy van ahogy irjatok. Amelyik tippre nincs elofizetoje arra szerkeszt egy szelvényt HTML-ben, az a lenyeg hogy legyen 4 eltalált tippje egy szelvenyen (4 db 1.00 odds) ezeket siman átírja bármire es mivel senki nem vett az adott tippbol nem tudjak ellenorizni es kiteszi mint nyertes tipp. Ha vesz valaki akkor latod bukottkent a szelvényt mert olyankor kénytelen valami bullshit szelvényt magatol osszrakni, amiben tenyleg annyi sportszakmai tudas van mintha egy 5 eves csinalna.. Vallalkozas szinten csinalja szoval rendorsegen nemtudom mennyire lehet ezzel keresnivalo, de a navot biztos ra lehet kuldeni mert számlát nem ad rola. Hozzateszem megérdemelné.
2021. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!