Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan éljem így túl az iskolát?

Nemtudommilegyenez kérdése:

Hogyan éljem így túl az iskolát?

Figyelt kérdés
Kicsit nehezen megy nekem ez a suli dolog, nem csak a tanulás miatt, inkább a beilleszkedés.2. évem ezzel az osztállyal (16 eves vagyok) nincs egy barátom se az osztályba, eddig megvoltam egy csondes kiscsaj mellett de most el kell ulnom mert egy ismerose osztalyunkba lebukott. Legelol tudnek ulni egy streber csaj vagy egy kis tipikus streber szoszerint kisfiu mellett aki belem volt zugva. Gondolkoztam hogy a fiut atkuldom a csaj mellé, gondolom nem mer nemet mondani. Ott ellennék simán, eltelefonozgatok szunetekben oran meg figyelek es igy elvagyok ,de tanár elé nem ülök. Sulin kivul vannak barátaim, párom, szoval megvagyok, csak ez igy nehezen megy :) ti mit tennének? Erre a masfel evre mar nem szeretnek igazabol baratkozni.. meg alapbol senki se olyan mint en. Es en magamat szeretnem mutatni nem pedig alkalmazkodni masokhoz. Ez a hely dolog megy csak nehezen. Mindegy nekem hova ulok csak ne a tanár elé elso padba, onnan isten mentsen meg. 16/l
2018. nov. 23. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
micsoda problémák
2018. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahogy azér csak kibirod :D
2018. nov. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Á, hagyd el, én is így vergődtem át az egészen, meg még jó páran. Oda se figyelj. Pláne akkor, amikor mindenki rinyál az érettséginél, hogy nahát, ez a remek közösség, meg hú de szeretett itt mindenkit. Nálunk is előadták ezt, és már akkor is gondolkodnom kellett, hogy ennek itt most mi is a neve?
2018. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En tokre aterzem ezt mert volt egy ido meg anno mikor engem is kikozositettek de egy ferre ertes miatt aztan minden oke volt..rossz erzes egyedul egesz nap, de ha sulin kivul vannak barataid akk a suliban hogyhogy nincsenek? Legalabb egy ember akivel beszelgess vagy egy rokon vagy barki? Nem kotekedesbol de lehet hogy nem bennuk van a hiba nem? Nem adtal okot hogy ne alljanak veled szoba? Egyebkent ha felnott leszel es elkezdodik a nagybetus elet akkor sokkal nagyobb problemaid is lesznek az eletben :/ ez ahhoz kepest semmi. Az elet igazsagtalan.
2018. nov. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!