Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a rajzolásra?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék a barátomnak csinálni egy kis könyvet, amibe rajzolnom kéne néhány dolgot. Nem rajzolok rosszul de mostanában nekiállok rajzolni, és úgy érzem nekem ehhez nincs türelmem, se energiám. Régen nagyon sokat rajzoltam, most nem értem miért van ez az érzés. Már félek, hogy egyszerűen nem készül el karácsonyra. Szerintetek hogyan vehetném rá magam arra, hogy rajzoljak valamit? Azt tudom, hogy mit szeretnék lerajzolni de azt nem, hogy hogy vegyem rá magam. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. nov. 24. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd más rajzait vagy youtube-on rajzvideókat. Nekem azok általában meghozzák a kedvem a rajzoláshoz.
2018. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!