Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek az AMWAYről?...

Mi a véleménytek az AMWAYről? Bele akar vinni egy sikeres ismerősöm aki tényleg ebből gazdagodott meg, de annyi rosszat lehet erről az egészről olvasni.

Figyelt kérdés

2018. nov. 24. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

10 éve lejárt.

Ma már kizárólag balekok lépnek be.

Ahhoz meg drága, hogy tőlük vásárolj.

2018. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

"aki tényleg ebből gazdagodott meg"

Hihihi... Persze. Kérdező, tudod, mit jelent a "balek" kifejezés? Nem? Nézz tükörbe. :D

2018. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez már 20 éve is ciki volt.
2018. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Na igen.

Ha az ismerősöd beszervez téged, akkor pezsgőt fog bontani, mivel idén valószínűleg te leszel az első ember, akit beszervez!

2018. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, még amikor újdonság volt ez, történt, hogy a munkahelyemen megjelent egy pofa, hogy beszervezzen minket.

Bemutatót tartott. Az ajtón az üveg szörnyen mocskos volt. Befújta valamivel, s letörölte. Egyes kollégák ámuldoztak, hű de jó. Én benedvesítettem egy szivacsot, kicsit kinyomkodtam, s ezzel letöröltem a másik szárny üvegét.

Találd ki, melyik lett tisztább!

Csak eladásokból nem lehet megélni. Csak venni meg nem érdemes, mert drága és rossz.

Igazi bevétele annak lehet, aki alá sok ember van beszervezve, s azok aktívan értékesítenek.

Ez a kezdetekkor 4-5 embert jelentett az országban, nem többet.

Sajátos piramis játék. Törvényessége csak abból él, hogy van tényleges tevékenység. Rossz minőségű termék eladása.

Egy fokkal jobb, mint amikor leveleket kell másolni.

2018. nov. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nem jó az AMWAY,lerágott csont,a termékek közül van egy pár ami jó,de a vitaminja mehet a kukába,kb. egy zacskó MultiPro egy vagy kettő doboz AMWAYS-esnek felel meg és fele annyi egy multipro doboza.


Plusz miből gondolod ebből gazdagodott meg?

Egyáltalán gazdag?Mi alapján?

2018. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

"Bele akar vinni egy sikeres ismerősöm aki tényleg ebből gazdagodott meg"


Nem, nem gazdagodott meg. Az a rettentően kevés ember aki tényleg meggadagodott ebből az már régen nem szervez be senkit, mert annak már hatalmas piramisa van maga alatt akik szerveznek maguk alá és értékesítenek is.


Aki aktívan embereket szervez, az a kiskatona és maximum minimálbért tud keresni, mert senki nem veszi a szarjait, és senki nem lép be alá.

2019. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!