Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok írni nem túl régi...

Tudtok írni nem túl régi animéket?

Figyelt kérdés

én kb csak olyan animéket néztem amiknek tetszett a grafikája és mostanába nem néztem nagyon animét de jó lenne valami újabbat is nézni

köszi előre is a válaszokat


romantikusakat láttam elég sokat meg egy pár fantasyt de azért minden jöhet



2018. nov. 25. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem így jársz a legjobban:

1. Menj fel egy tetszőleges animés adatbázis oldalára (legcélszerűbb a MyAnimeList, de amúgy sok van angolul - ha nem tudsz angolul, csak magyarul, akkor egyedül az AnimeAddicts marad), ha nem regisztráltál még, regisztrálj mindenképpen.

2. Keresd ki az oldal szezonos listáját (azért ezt a két oldalt mondtam, mert ezeknél tudom, hogy szezononként vannak összegyűjtve.

3. Válogass a sok-sok tetszőleges anime közül, amelyeknél rövid összefoglalókat, ismertetőket, véleményeket, videókat is találhatsz.


Miért így jársz a legjobban?

1. Ha regisztrálsz egy adatbázisoldalra, összegyűjtheted a látott animéidet, és ezt a listát pl. megoszthatod itt gyakorin is, hogyha ajánlást szeretnél. Ez azért jó, mert

> a válaszolók le tudják szűrni a listából, hogy nagyjából milyen animék tetszenek, tudnak az alapján ajánlani

> nem ajánlanak feleslegesen olyan animéket, amiket már láttál

2. Sok-sok animés hírhez juthatsz, első kézből értesülhetsz az új animékről, amik érkeznek (MAL-on a látott animéid alapján értesítést is kapsz, hogyha egy látott animédhez új kapcsolódó projekt kerül fel, vagy a tervezett animéidről értesítést kapsz, hogy aznap kezdik el adni Japánban)

3. Magadnak keresgélhetsz animéket, nem kell órákig várni, hogy gyakorin valaki ajánljon valamit

4. Vélemények alapján ki tudod szűrni azokat, amik általában népszerűbbek, jobbra értékeltek

5. Mivel te tudod, mit láttál, nem futsz bele olyanba, amit láttál, nem úgy, mint mondjuk itt gyakorin az ajánlásoknál

Meg még biztos van jó pár előnye, hirtelen ennyi jut eszembe.


Mi a hátránya?

Talán az, hogy magadnak kell keresgélni, és ez elvesz egy kis időt, de szerintem sokkal élvezetesebb, mint várni idegen emberek random listáira, amikből lehet, hogy mindegyiket láttad, vagy egyik sem fog tetszeni.

2018. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!