Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OE gazdaságinformatika / BGE...

Lajos Lajos kérdése:

OE gazdaságinformatika / BGE gazdaságinformatika 2018-19-es tanévben fogok érettségizni, tovább tanulásomat az OE-n avagy a BGE-n szeretném folytatni mint gazdaságinformatikus. Szerintetek melyik egyetemre érdemesebb jelentkezni? ( A-B terv)

Figyelt kérdés
Illetve tudom, hogy az OE-n most elsőnek indult gazdinfo., aki épp azon a szakon van tudna esetleg véleményt mondani? Megérte oda jelentkezni? Milyen a tanítás, közösség?

2018. nov. 25. 15:34
 1/8 anonim válasza:
szia én OE-n vagyok, gazdinfón, ha gondolod írj privátot és este kifejtem :D
2018. nov. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Jo lenne ha ide is kifejtened sokan vagyunk akik csak olvasnak es erdekel mas velemenye;)
2018. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2018. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

1. vagyok

Szóval.. én is ezt a 2 egyetemet néztem tavaly és végül az óbudai mellett döntöttem, amit eddig nem bántam meg :)

nyilván vannak negatív tapasztalatok is, de semmi sem tökéletes


ami engem megfogott a tanárok közvetlensége, bárkitől kérhetsz segítséget az adott tárgyhoz, de több esetben még más tárgyhoz kapcsolódóan is


próbálom kicsit összegezni a dolgokat

pozitív:

-év elején gólyaként összeállítják az órarendet szóval a káosz kellős közepén ezt nem nekünk kell, ugyanakkor változtathatunk rajta ha nem megfelelő

-a tanárok nagyon közvetlenek és vannak felsőbb évesek is akik bármikor segítenek

-van patronáló tanári óra (mentor program helyett, ofő-höz hasonló csak sokkal lazább az egész)

-nem teljesíthetetlen, csak tanulni kell

-próbálnak minél több gyakorlati infót átadni (pl. első félévtől van programozás)

-félév elején minden tanár elmondja, hogy nagyjából mikor és milyen jellegű számonkérésre számítsunk

-a gólyatábor nagyon jó hangulatú, még a kevésbé bulizósaknak is

-alacsony ponthatár (bár van akit felvesznek, de otthagyja)


negatív:

-mi vagyunk az első évfolyam és van olyan tárgy ahol ez kicsit érződik

-nincs mentorprogram (de van helyette más)

-több karon is van óránk (de nem kell napközben ingázni)

-nem lehet befektetett energia nélkül eredményt elérni (bár hol lehet? :D)

-vannak nehezebben teljesíthető tárgyak


most ennyi jutott eszembe, de kérdezzetek nyugodtan konkrét dolgokról is, ha pedig felvesznek nyugodtan szóljatok és segítek bármiben ha tudok

2018. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ kedves #1.!

Az én választásom is kezd húzni az Óbudai felé.

Esetleg kollégiumról tudsz valami információt nyújtani?:D

2018. nov. 27. 11:04
 6/8 anonim válasza:

én nem vagyok kolis (sajnos) :( viszont ha van valami konkrét kérdésed arra lehet tudok válaszolni vagy utána tudok kérdezni

várunk sok szeretettel :)

2018. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
OE-n melyik karokon vannak órán? Vagyis inkább az a kérdés, hogy helyileg hol vannak?
2018. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közben rájöttem hogy valószínű a NIK meg a KGK-n vannak az órák, de még azt akartam kérdezni, hogy milyen arányban? Pl. egy héten hány nap van a NIK-n óra?
2018. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!