Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt ilyen ember? 19/F

Van itt ilyen ember? 19/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet nagyon rossz helyen járok, de van itt olyan ember, aki hozzám hasonlóan látja a világot:

Az élet nem könnyű, olykor nagyon kemény tud lenni, de, ha már itt vagyok, akkor beleadok mindent, hogy átlag feletti eredményeket érjek el az életem során, a középszerűvel nem vagyok hajlandó beérni, mindent beleadok abba, hogy átlag feletti eredményeket érjek el, még akkor is, ha egy nagyon hosszú, kemény út vezet a célig.

Nem szeretem haszontalan dolgokra pazarolni az időmet, nem nézek TV-t, nem járok bulizni, stb.

Tudom, hogy az életem irányítása, a sorsom az én kezemben van, és, csak rajtam múlik, hogy hogyan alakul a jövőben az életem. Egyik vallásban sem tudok hinni(ezt most nem szeretnék részletezni).

Nem szeretnék alkalmazottként dolgozni fix munkaidőben, fix pénzért, saját vállalkozást szeretnék a jövőben.

Szeretek a youtubeon önfejlesztő, hasonló gondolkodásmódú emberek videóit nézni, pl. Görög Ádám, Brian Tracy, BUSINESS GYM TV, Fergeteges Fejlődés...

Szívesen beszélnék olyan emberekkel, akiknek hasonló a gondolkodásmódja, mivel a környezetemben még nincsen ilyen ember.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2018. nov. 25. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy.szerintem élj, ne bizonyíts,az életben a legjobb a pia, és a 3,14 na!egyszer úgyis meghalunk, minek gürcöljünk, minek hajtsunk? a végén úgyis betesznek egy rozsdamentes, vagy porcelán urnába!-kár élni! én utálom az élete(m)t.
2018. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. A kérdés az volt, hogy van-e itt ilyen ember, nem az, hogy van-e olyan, aki pont ellenkezőleg gondolkodik. Egyébként, ha már írtál, kinek mit jelent az "élj" szó, nekem nem a piát meg a hasonló dolgokat jelenti. Sok ember szerint pont az jelenti az életet, ha van célja, mindent belead, küzd érte, és eléri azt. Hosszútávon, csak így lehetünk boldogok. "úgyis meghalunk" Igen, ez biztos, de nem mindegy, hogy előtte mit csinálunk. Akkor már mindegy lesz, de amíg itt vagy, egyáltalán nem mindegy, hogy hogyan éled le ezt a pár évtizedet. "kár élni! én utálom az élete(m)t." Úgy kezdted, hogy éljek, mint te, és úgy fejezted be, hogy utálod az életedet. Azért szerintem ezen érdemes elgondolkodni.
2018. nov. 26. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!