Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munka nelkuli vagyok mit tegyek?

Munka nelkuli vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egszeruen meg orulok vanak egeszsegugsi problemaim igy nehez wzinte aoha nm sikerul se suli se munka lett volna egy komxha kisegito de nem lenne buszom haza jonni aki haza hozna nm mindig tudna mert ugy se lennenk ugy br osztva.. nm tudom itzhon uloa munka kellene de nem tudom mi segitsetek ha tutok koazi elore is 19/l

#munka #nelkuliseg
2018. nov. 26. 11:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg vagtam a kezem nehezen tudok irni tabrol irtam es siettem el irtam el nezest..
2018. nov. 26. 11:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem találsz olyan munkahelyet, ahova be tudsz járni, a környéken keress valami idénymunkát, vagy házimunkát. Akár ismerősöknek, szomszédoknak ház körül segíteni, kis 'zsebpénzért'. Lányként tudnál takarítani, vasalni, stb. Erre mostanában egyre nagyobb az igény.

A környéken élők hol dolgoznak? És hogyan oldják meg a bejutást? Gondolom, nincs mindenkinek autója.

2018. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyi központ? Ott vannak ingyenes tanfolyamok és fizetik a buszt.
2018. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam a munka ugyin ki raktam munkara nm vettek fel de azt nem mondtak h vissza kell mennyek le igazolni a kozvetito lappt honnan tuttam volna igy ki raktak 2 honapra csak 2 honap utan regisztralhatok ujra🤐
2018. nov. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!