Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zöld lett a hajam második...

Zöld lett a hajam második festés után, mit csináljak? (Fodrászhoz küldők kíméljetek. )

Figyelt kérdés

Szeretek mindent magam csinálni, szóval úgy gondoltam, hogy miért ne...

Először Syoss Lightener 12-00 árnyalatát kentem a fejemre. Szépen leszippantotta a hajam csibesárgára. Majd hamvasító samponnal korrigáltam és kaptam egy nagyon szép ezüstös szőke hajat. Két hajmosás után pont olyan lett, amilyet akartam.

Csakhogy... aztán megláttam az egyik boltban egy pont olyan hajat az egyik festekes dobozon, amilyet akartam. Gondoltam a csibesárga hatást megkerülve majd egyből olyan lesz a hajam, mint a képen. Így megvettem a Palette C10es típusú “sarki szőke” színét.

Miután az előző lenőtt 1 centire, rákentem ezt a hajtövekre 35 percre majd meg 10 percre az egészre, ahogy a doboz írta. Viszont már a festés közepette láttam, hogy nem szívja annyira a hajam mint ahogy az előző. Így a hajtövem vörös, a hajhosszam zöld színű lett...

Esetleg van valami jó ötlet, hogy hogyan szabaduljak meg a zöld hajtól, illetve hogyan legyen egyszínű hamvas szőke a hajam? (Eredetileg sötét-közép barna hajam van.)



2018. nov. 28. 01:36
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Olló
2018. nov. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A szőke sárga pigmentes hajra kentél egy hamvas szőket, amiben kék pigment van. Így persze, hogy zöld lett, tudod, sarga+kék =zöld.

Arany vagy csokibarna festékkel tudod eltuntetni, tehát piros pigment kell hozzá. Azt javaslom, menj el egy fodrász kellékes üzletbe, ott segítenek, mivel tudod helyrehozni.

2018. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!