Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szoktatok mini szoknya alá...

Ti szoktatok mini szoknya alá fehérnemüt venmi és már volt olyan, hogy oda tapadtatok egy mübör üléshez?

Figyelt kérdés
Nyáron történt velen pest melett lakom és sárga busszal jöttem fel pestre nagyon meleg volt aznap igy a mini alá nem vettem fel bugyit pont egy regi mübör üléses volánt fogtam ki egy órás az út és tocsogtam az izadságban fel sem mertem állni az ülésröl még le nem szált senki olyan izzadság tócsa volt az ülésen.
2018. nov. 28. 18:03
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Eszembe sem jutna pucér nemiszervvel leülni bárhova, ahol Isten tudja ki ült előttem. (Például te az izzadtsággal kevert testnedveiddel.) Mindig hordok normális minőségű fehérneműt.
2018. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak mostanra szállt le mindenki, és mertél felállni? Vagy mitől időszerű kérdés ez olyan napon, amikor a kérdésed megjelenéséig eltelt 18 óra alatt a legmelegebb félórában -1 °C volt, például, Budapesten; vagy 0 °C Szegeden, a napfény városában?
2018. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!