Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy gamer...

Miről beszélgessek egy gamer fiúval? (Nem vagyok gamer de egy-két játékkal én is játszottam)

Figyelt kérdés

A suliban vagy egy srác aki mindig ott van velunk de csak a fiúkkal beszél és hozzánk lányokhoz nem szól de nekem megtetszett és beszélni szeretnék vele de nem tudom miről és mikor lenne alkalmas. Adjatok tippeket 😬 esetleg ahoz is hogy hogyan keltsem fel az érdeklődését...

Köszi a válaszokat! ❤ és bocsi a helyesírási hibákért!



2018. nov. 28. 19:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg azt kell tudni róla hogy szűkszavú és nem sok emberrel beszélget sőt viszonylag nehezen ismerkedik új emberekkel
2018. nov. 28. 19:36
 2/5 anonim ***** válasza:
egy idegen nem fogja tudni neked megmondani. te látod kb milyen meg érdeklődne e. lehet azért nem szól hozzád mert nincs nagyon tapasztalata lányokkal. ha szép vagy akkor csak simán szólj hozzá magadtól meg írj rá v akármi. ha nem vagy az akkor az rip
2018. nov. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok?

és azt legalább tudod milyen játékokkal játszik?


amúgy én is gamer voltam/vagyok (mostanság nem nagyon játszom annyit), de nem csak a játékokról lehet velünk beszélgetni :D

2018. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nagybotos ***** válasza:

Kérdezd meg tőle megtanítana-e könyebb játékokra.

Vagy : m"veled ugye, nem csak játékokról lehet beszélni? De itt legyen válaszod elkészítve, ha viszont kérdezi hogy te miről szeretnél?

2018. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nagybotos ***** válasza:

Arra kérlek, mint idősebb --hogy légy a hallgatag fiúval gyengéd, figyelmes, ne tolakodj.

Négyszemközt, vagy levélben miért ne tudatnád vele, hogy szívesen beszélgetnél stb vele. Ez önbizalmat adna neki. Helló!

2018. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!