Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitseget szeretnek kerni!...

Segitseget szeretnek kerni! Frontint szed a nagymamam. O teaba kever bele negyed szemnek a felet. A parom azt hitte a kicsibabam /6 hos /teaja es megitatta vele. Kb 10 ml lehetett! Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baja a picurnak? Sajnos es dolgozom a parom is. Irany a korhaz? Koszonom szepen!

2018. nov. 29. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Alszik egy jót.
2018. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

10:26

Nagyon koszonom a valaszod! Borzasztoan megijedtem! Hivtam a gyermekorvosomat o is zgyan ezt mondta. Nagyobb adagnal lett volna baj! Halasan koszonom! Szep napot kivanok!

2018. nov. 29. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alszik egy picit. Negyed szemnek a fele szinte semmire nem jó, a nagyinál kb placebó hatás a kicsi se biztos, hogy megérzi. Ha érzékenyebb a gyógyszerekre akkor fog aludni egy kiadósat, vagy egy darabig nyugodt lesz.
2018. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

10:32

Nagyon koszonom a kedves valaszod !

Megnyugodtam! Borzaszto volt meghallani ezt. 20 kmre dolgozom. Nagyon kedves toled koszonom! Legyen szep napod !

2018. nov. 29. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!