Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lenne a legjobb döntés?

Melyik lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Sajnos pánikbeteg vagyok, sokat gondolkodom negatívan, viszont azt terveztem, hogy apukámhoz elköltözök, mert ott sokkal nyugodtabb szoktam lenni, viszont anyukám mondta, hogy menjek először pszichológushoz, és járjak hozzá, ameddig nem gyógyultam meg, addig anyuval éljek, de apukám mondja, hogy inkább először költözzek hozzá. Szerintetek melyik lenne a legjobb döntés? Igen, már gondolkodtam sokat ezen, de nagyon bizonytalan vagyok, hiszen nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb...Ti mit döntenétek a helyemben?

2018. nov. 29. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Pánikbetegségre nem gyógyír önmagában a környezetváltás.

Akár mész, akár maradsz kell a dilidoki.

2018. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó, ha apukádnál nyugodtabb vagy és a költözés sem jár veszekedéssel akkor menj, de anyukádnak is fogsz hiányozni. Szakembert meg olyat válassz aki neked szimpi.
2018. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Koltozz!!!
2018. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne pszichológushoz menj, hanem intézd el a belgyógyászaton, hogy csináljanak neked egy glutén tesztet. A pánikbetegségek 90 %-a rejtett gluténérzékenységtől van.
2018. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!