Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 170 cm és 54 kiló 16 éves...

170 cm és 54 kiló 16 éves lánynal sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a cicid.
2018. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ember függő az biztos hogy vékony, de alkattól függ hogy mennyire vékony.
2018. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SOOOOK???? bazzeg, hát az 54 kiló ilyen magasságnál már csontkollekció bakker! :O
2018. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mióta elkezdtem az iskolát 6 kilót fogytam.60 kilóról mentem le 54 re,mivel alig eszem és sokat cigizek.Anyumék már többször el akartak vinni az orvoshoz ,mondván hogy csontváz vagyok és folyton sápadt.De az igazságot megvallva én így sokkal jobban érzem magam
2018. dec. 2. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Inkább küldj képet. A fiúk nem a kilókat számolják.
2018. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kiló önmagában nem számít sokat, mert mindenkinek más a testfelépítése és az izomtömege.
2018. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 2*Sü ***** válasza:

[link]


Nem tudjuk, hogy a 16 vagy 17 évhez vagy-e közelebb, de:

16 évesen a BMI százalékos értéked 28, 17 évesen 22, azaz a veled egyidős, azonos magasságú lányok 22-28%-a nagyobb súlyú.


Az átlag 16 évesen 58-59 kg lenne, 17 évesen 60 kg. Ennél 5-6 kg-mal vagy kevesebb.

16 évesen 50 kg alatt, 17 évesen 51 kg alatt már kifejezetten sovány lennél. Ha normális táplálkozás mellett lennél ennyi, akkor annak lehetnek kisebb, de nem jelentős hosszútávú egészségügyi kockázatai. Ha viszont nem egy normális táplálkozás mellett lennél ennyi, akkor jelentősen nő az egészségügyi kockázat.


> Mióta elkezdtem az iskolát 6 kilót fogytam.60 kilóról mentem le 54 re


Ha ezt fogyókúrával, diétával érted el, akkor az elég hülye húzás volt. Egy fejlődésben lévő szervezetnél elég sokat tudsz ártani vele önmagadnak.


> De az igazságot megvallva én így sokkal jobban érzem magam


Tartok tőle, van valamiféle testképzavar kialakulása a pakliban. Nem tudjuk megítélni, mennire, de ha ez erősödik, ha további vágyad lenne fogyni, akkor valóban érdemes felkeresned egy szakembert.

2018. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
173/ 54 kg 17 éves lány. Ha akarsz akkor még fogyhatsz de 3kgnal többet ne, mert az már kórosan sovány.
2018. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!