Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Rendesen fogalmazok, részletesen leírom a kérdésem (nem túl hosszan), és max 1 választ kapok az is mindig kioktat, de nem segít. Kezd meghalni a gyik?

2018. dec. 4. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj be pár kérdésedet, és megpróbálunk válaszolni a kérdésedre.
2018. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem derül ki a probléma oka. Lehet rosszul kérdezel, lehet olyat ami annyira speciális hogy nincs hozzáértő válaszoló, lehet annyira triviálisat hogy egy kereséssel hamarabb meglenne és ezért nem is hajlandóak pazarolni az időt rá. Lehet, hogy a kérdés értelmetlen, olyan helyzetre akar megoldást találni ami nem valós problémát fest le (panasz, hiszti, öntömjénezés, álprobléma), vagy irreálisnak hangzó dolgot ír le.


Amúgy önmagában a kevés válasz nem jelent semmit. Ha megválaszolja az első ember a kérdést, akkor ugyanazt még ötször leírni nincs értelme.


Még mielőtt magadra veszed hogy miknek állítom be a kérdéseidet és azt hiszed kioktatás: fogalmam sincs miket kérdezel, így erre sem lehet értelmesen válaszolni.

2018. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tudják, hogy mi a válasz. Ha információt kérdezel akkor lehet, hogy nem tudják, hogy mi a válasz.


Ha véleményt kérdezel, akkor nem tudom, mi lehet a baj.


Linkeld ide egy kérdésed és válaszolunk 2-en is.

2018. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az a baj hogy a legtöbb válaszoló nem is válaszoló hanem kritizáló. Nincs akivel szemben okoskodjanak a való életben ezért itt teszik névtelenül.
2018. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-.. ehhez még 2 hasonló kérdést tettem fel, ennyire nem ismert a sennheiser, vagy én teszem fel rosszul a kérdést?
2018. dec. 4. 19:01
 6/10 TappancsMancs ***** válasza:

Szerintem ez a sennheiser nagyon specifikus téma és nem tudnak rá válaszolni, vannak itt is speckó szakik, csak nem pont ebben a témában jártasak.


Mutass még kérdést, megnézzük. Ja és ezt a hangfalas kérdést valami eleve ilyen oldalon kellene kérdezned, vagy rákeresni neten véleményekre, tesztekre.

2018. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ezekre gondoltam inkább, inkább ilyesmiket szoktam kérdezni. Utánanéztem már neten, csak kíváncsi vagyok, hogy ha valakinek volt már, mi a tapasztalat. Tudsz ilyen oldalakat mondani?
2018. dec. 4. 22:38
 8/10 TappancsMancs ***** válasza:

Beírsz keresőbe olyan kulcsszavakat, mint sennheiser teszt pl és találsz ilyeneket. Jó még az árukereső.hu-n is megnézni a véleményeket róla. Én is most kerestem rá, de teszmagazin is jó, vagy hifi tesz, stb.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert mostanában elég sok politizálni merő válaszolót letiltottak és nincs csak gyerek aki segítsen.
2018. dec. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pl nem tudom rá a választ.
2018. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!