Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős! Csasztuskat kell...

Sürgős! Csasztuskat kell írnom osztálytársamnak, de nem értek hozzá! Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Csütörtökön ugye mikulás, húztunk és csasztuskát is kell írnunk. Azonban én egy olyan fiút húztam, akivel szinte alig beszéltem és nem tudok róla mit írni, illetve nem is vagyok az a nagy "irodalmár".

Amit tudni lehet rola: 5.éve osztálytársam, kocka, sokat játszik számítógépen, skypeol mindig az amerikai haverjával, nagyon jó angolból a gépes játékok révén,tobbibol gyengébb,csoporttársam (2csopi van az osztályban), visszahuzodo, csendes, magas.

Aki segít nekem annak nagyon megkoszonnem🤗



2018. dec. 4. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bár őt éve osztálytársam,

az igazság, hogy alig láttam.

Mert sajnos ő elég kocka,

folyton csak a gépet bújja.

Barátait Skype-on szerzi,

angolul tud ismerkedni.

Ha a gépe nincs közelben,

csendes gyerek, alig rebben.

Magas fiú csoportomból,

róla szól most ez a pár sor.

2018. dec. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
45%
Sosem értettem, hogy a suliban miért kérik meg a diákot, aki nem igazán szereti az irodalmat és sosem ír verseket, hogy kotelezően mégis tegye meg. Ha valamikor is megkedvelné a költészetet, így a maradék kedvét is elveszik tőle. Szerintem az az ember írjon verset, aki tényleg szeretne, és arról, amiről akar. Nézzük a kérdezőt, azon görcsöl, hogy mindenképpen verset kell írnia, ha akarja, ha nem, ráadásul nem is arról, akiről/amiről akar. Így mennyi esély lesz rá, hogy később csak úgy magától tollat ragadjon vagy egy vers hallatán ne ez a görcsölés jusson eszébe?
2018. dec. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!