Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliába dolgozok. Problémám...

Angliába dolgozok. Problémám hogy fognak küldeni nekem csomagokat, de mivel estig dolgozok nem vagyok otthon, más sincs otthon nem tudom átvenni. Van valamilyen csomagpont vagy egyéb lehetőség ahová be tudok menni és átveszem?

Figyelt kérdés
Postán maradóra ott nem lehet kérni.
2018. dec. 4. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a Royal mail postára szokták vissza vinni ha nem tudják oda adni, de az első opció általában az hogy megpróbálja rásózni a szomszédra.
2018. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szomszed, tokosebb futarok csak leteszik az ajto ele, egyebkent masnaptol kiveheted a legkozelebbi postan.
2018. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szomszéd, de a cetlire, amit bedobnak, rá szokták írni, hogy van-e valamilyen csomagpont, és oda kérheted.


mondjuk, nálunk a postai átvevőhely nyitvatartási iszonyúan hülye, reggel 7-12-ig van csak nyitva, szerdán van egyedül hosszabbított nyitvatartás, este hatig. és én még nem szólhatok egy szót sem, mert én ott dolgozom mellette, de ha messzebbre járnék, esélyem se lenne elmenni a küldeményért....

2018. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!