Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Japán kocsikon lévő kezdő...

Japán kocsikon lévő kezdő vezető matricát lehet valahol Magyarországon kapni?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet, csak Magyarországon, mert ha rendelem az még két hónap.



2018. dec. 4. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
És nem ér rá két hónap múlva? Magyarországon úgysem ismerik a jelentését, ráérsz két hónap múlva felrakni a kocsira. Amúgy ez többnyire nem matrica, hanem mágnes, mivel előbb-utóbb leveszik a kocsiról.
2018. dec. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És miért kellne ez magyarországon?
2018. dec. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tök mindegy? Kell es kész :D
2018. dec. 5. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg itthon. A grafika elkészítése pár perc, s kinyomtatják valahol neked mondjuk vinilre.
2018. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Épp készültem felajánlani, hogy küldök neked Japánból, mivel ezt itt a "100 yenes" boltban árulják 108 yenért, és egy hét alatt Magyarországra érne. De a kommentedet látva rájöttem, hogy nekem "tök mindegy". Úgyhogy rendeld meg nyugodtan 9 dollárért és várd a postát.
2018. dec. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, igazad van. Ajándékba lenne, és elég stresszes vagyok miatta, de nem Rajtatok kellett volna levezetnem. Bocsánat. De Te maradj ilyen aranyos másokkal! (: Legközelebb én is gondolkodom majd, mielőtt beszélek.
2018. dec. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!