Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak fel?

Edem11 kérdése:

Hogyan mondjak fel?

Figyelt kérdés

2018. dec. 7. 10:34
 1/2 A kérdező kommentje:

Hogyan mondjak fel?


Egy boltban dolgozom, április óta, augusztustól rendesen fel vagyok véve. Anno a hirdetesben, amire jelentkeztem, több pénzt is igertek, mint amit valóban megkapok. Mostanában nagyon rám szálltak a főnökök is. Váltani akarok, és van is másik lehetőség ahol nem szúrják ki az ember szemét ennyi pénzzel. Mit tegyek, hogyan mondjak fel? Sosem csináltam még ilyet, csak azért kérek véleményeket.

2018. dec. 7. 10:35
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

itt van egy felmondólevél minta- akár ezzel is lehet, kinyomtatod, kijavítod a dátumot, vagy kézzel leírod a szöveget

[link]


[link]


nem kell különösebb indok- tudják, hogy unod a banánt, ha faggatnak, mondd, hogy másfelé visz az utad.

2018. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!