Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook ismerős ajánlás? Mi az?

Facebook ismerős ajánlás? Mi az?

Figyelt kérdés
Üdv. Épp facebookoztam, és jött egy értesítésem, hoyg van 1 ismerős ajánlásom. Pontosabban: Van egy új ismerősnek ajánlásod:"Kis Pista". Ez az embert valaki ajánlotta nekem? És ha igen, akkor ki? Help pls. Köszönöm!

2018. dec. 7. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt random mindenkinek felajánlja a Face. Nem az a lényeg, hogy ki ajánlotta, bár a hírfolyamodban (a felső kék sáv csengő ikonjánál) láthatod, hanem, hogy te elfogadod-e az illetőt ismerősödnek, vagy sem.

És igen, valaki ajánlotta őt az ismerőseid közül.

2018. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Tuti hogy nem ember ajánlja, hanem a rendszer algoritmusa keres olyanokat akikkel több közös ismerősötök van, és feldobja őket. Nekem több ilyen embert is fel szokott dobálni, van akit több alkalommal is (egy olyan is volt akit még évekkel ezelőtt bejelöltem mikor egy csoportba jártunk de nem igazolt vissza).


Szóval lényeg a lényeg: NEM valaki ajánlja, hanem a rendszer talál közös ismerősöket (30-40) más ismerőseiddel és felajánlja mert úgy gondolja hogy ha neked 30 ismerősöd ismeri őt, akkor jó eséllyel neked is ismerned kell.

2018. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2018. dec. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!