Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes vagyok?...

Szerintetek szerelmes vagyok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy tőlem 24 ével idősebb férfi (41) éves ....aki mindig engem szokot figyelni de nagyon figyel és mindig rám mosolyog meg is dicsért már hogy szép vagyok meg kérdezte hány éves vagyok ....és már egy 3 hónapja azt vettem észre hogy csak rá gondolok .... nem tudom szerintetek? Ő hogy érezhet irántam ... vagy én mit érzek iránta szerintetek?????

2018. dec. 7. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinnem,hogy az vagy!
2018. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért gondolok rá?
2018. dec. 7. 22:05
 3/5 anonim válasza:

attól függ, hogyan gondolsz rá.


ha úgy, hogy "utálom ezt az embert aki folyton zaklat", akkor nem.


ha vágyakozva, hogy talán jó lenne vele egy kis szex, netán vele élni, akkor szerelmes vagy.

2018. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
azt még hozzáteszem, hogy szerintem csak kanos az öreg. Csak szexet akar veled, ilyen dumával :)
2018. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt te neked kell erezni.. az oreg csak kapuzarasi panikban szenved... Kel neki ujra a friss pipi, ha komolyan erdekeled nem vigyorogna meg bamulna. Azert gondosz ra mert megfogott a bokjaival de semmi tobb szerintem ne gondold tul vele
2018. dec. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!