Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » League of Legendsben amikor...

League of Legendsben amikor az egyik barátommal játszani akartam megjelent egy kis ablak egy ilyen kis telefon jellel. Mi lehet az? Hogy lehet kikapcsolni? Most tökre félek hogy a pedofilok kihallgatnak!

Figyelt kérdés
Amúgy még csak ma töltöttem le szóval lehet hogy valami tök alap cucc...

2018. dec. 7. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

A játékon belül ugrott fel? Mert akkor valószínűleg a voice chat szoba. Csak az hall téged, aki bent van abban a szobában. Ki lehet kapcsolni, asszem ha megnyomod a telefon ikont, vagy lenémíthatod magadat, asszem a mikrofon ikont kell megnyomni, de állíthatsz be push to talk-ot is. Azaz kijelölsz egy gombot, és csak akkor fognak hallani, hogyha azt a bizonyos gombot nyomva tartod.

Bocsi, hogyha rosszul mondtam valamit, rég játszottam. :/ Remélem azért így is segítettem tájékozódni ^^

2018. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!