Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell helyesen megcímezn...

Hogyan kell helyesen megcímezni egy csomagot amit postán szeretnék feladni?

Figyelt kérdés
Tudom lehet hülye kérdésnek hangzik, de még sosem adtam fel csomagot postán. Csak simán ráírom a feladót és a címzettet a csomagra? És ha igen, melyiket hova írom? Mert azt tudom hogy az egyik megy a bal felső, a másik a jobb alsó sarokba.

2018. dec. 8. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Drága barátom!

Negyedikben biztos tanultuk, de szerencsére google is van. Írd be, hogy csomag címzése és kattints a Képekre. Ott lesz. El se tudod rontani.

2018. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt már néztem, de ott én csak olyat látok ami levelekre/borítékokra vonatkozik édes szívem.

Éppen ezért gondoltam inkább itt, ezt a segítőkész közösséget kérdezem meg, mert mégiscsak biztosabb másoktól hallani a választ, neadjisten olyanoktól akik már csináltak is ilyet, mintsem hogy képeken nézelődjek.

2018. dec. 8. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
fogsz egy darab papírt, megcímzed mintha boríték lenne, aztán felnyalod a csomagra. ennyi
2018. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TappancsMancs ***** válasza:

Ugyanaz csomag esetén is a címzés. Édes szívem. :) Nincs külön csomag címzés, csak helyes címzés van. Na? Okés?


Üdvözlettel a segítőkész közösség egyike

2018. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na, erre voltam kíváncsi, köszönöm! Csak nem értem ezt a szarkasztikus hangnemet.
2018. dec. 8. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért volt szarkasztikus mert azt is külön el kellett magyarázni hogy csomagot vagy levelet címezni, ugyanaz...
2018. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyátokat. :D
2018. dec. 9. 23:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt nm értem, miért vagy bunkó...
2018. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!