Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki valami jó karácsonyi...

Valaki valami jó karácsonyi vagy valami jó vígjátékos (pl mint a nagyfiúk) filmet, amit már ti is megnéztetek és nagyon tetszett nektek?

Figyelt kérdés
Tud valaki ilyen filmeket?

2018. dec. 8. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagyfiúk 1-2 ugyan vígjáték,de nem karácsonyi.Esetleg megjött apuci 1-2,rossz anyák karácsonya,hull a pelyhes,tapló télapó,télbratyó,bunyó karácsonyig,kiskarácsony minden áron,charlie és a csokigyár,a klasszikus resszkessetek betörők,jack frost,télapu.Ami nem karácsonyi de nekem tetszettek azok: másnaposok 1-2-3,fák jú tanár úr 1-2-3,pain and gain,horrora akadva filmek,apádra ütök,vejedre ütök,zombieland,trópusi vihar,nagytudásúak,21-22 jump street,mib 1-2-3,apafej,ki nevel a végén,50 első randi,kellékfeleség,zohan,pixels,zoolander,központi hírszerzés,jumanji,baywatch
2018. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#2 látom Adam Sandler rajongó vagy. :D


Nekem a kedvencem: Karácsonyi lidércnyomás (Tim Burton)


Ami tetszett VAGY kiskoromban sokat néztem:

- Grincs (2000)

- Igazából szerelem (2003)

- Az élet csodaszép (1946)

- Reszkessetek betörök 1-2 (1990, 1992) (Megjegyzés: >2 ultra kaki és nézhetetlen, ne adj nekik esélyt se! :D)

- Mi a manó?

- Shrekből az angyal (2007)

- Bunyó Karácsonyig

2018. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :D
2019. jan. 15. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!