Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fővárosi állatkert decemberben...

Fővárosi állatkert decemberben nyitva van? Érdemes ilyenkor elmenni? Mennyi állat van a kifutóban?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 13:41
 1/3 belapus ***** válasza:

A nyitva tartással kapcsolatban talán egyszerűbb lett volna a honlapot megnézni...


[link]


Az állatok egy részét nyilván belső kifutóban láthatod vagy kevésbé láthatod.Külső kifutóban azok az állatok lesznek, amelyek az eredeti élőhelyük miatt a hideghez jobban hozzászoktak.Azt gondolom, hogy azért azok is jobbára bent lesznek.

Nem voltam még télen állatkertben, de kevésbé látványosnak gondolom, mint nyáron.

2018. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt írjál decemberben is mindennap nyitva vannak, még 24-én és 31-én is, csak akkor rövidebb ideig.


[link]


Sok állat már megszokta a mi éghajlatunkat, de amik nem annyira, azok meg külön házakban, kifutókban lehet megnézni.


Nézz körül a webkamerákkal:


[link]

2018. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen nyitva van, de az épületek csak 9-15 óra között, maga az állatkert 4kor zár. Az állatok jóval kevesebbet vannak kifutón mint nyáron/tavasszal, legalábbis aki nem bírja a hideget hosszabb távon, épületen belül ugyanúgy láthatóak. A főszezonnak már vége, így több napi különprogram is szünetel (etetés, fókashow, elefántiskola stb).

Egyetlen pozitívum a tolongás, tömeg hiánya, kicsit olyan mintha az egész állatkert neked állna nyitva.

2018. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!