Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanárnőm pikel rám? Mit tegyek?

A tanárnőm pikel rám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval most kezdtem egy új iskolába Bécsbe,9. Osztály. Egy ideig minden rendben volt,de az osztályfőnök elkezdett teljes mértékben utálni,ha kérdezek pl azt mondja hogy ezt te is tudod,nem akar válaszolni... Az egyik héten késtem 5 percet, és másnap 7:45-re ott kellett lennem,de késtem 10 percetegint és 7:55-re értem oda. Az iskolánkban szabály ha kések 3x egy órát le kell ülni vagy 7:45-re ott lenni. Nekem nem volt választásom,2x késtem,az ő szabályai szerint büntetett meg. 7x kellett 7:45-re ott lennem. Ez nem volt nagy baj mert gondoltam megerdemlem. Rá egy napra hallom,hogy egy osztálytársam késett 30 percet és neki csak 5x kellett megjelennie ... Ez eléggé unfair. Mit tehetek?
2018. dec. 10. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Például beérsz időben és betartod a szabályokat, az a dolgod kisfiam.
2018. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a nő házsártos erre a dologra, akkor nála extrémen felül figyelj oda, hogy megteszed azt amire ő ennyire pikkel. Nem nagy kunszt.
2018. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók írták.

Tanuld meg, hogyha oda jársz akkor be kell tartanod az ott érvényes szabályokat. Még akkor is, ha azokat nem tartod helyesnek.

Ez a mindennapi életben is így van/lesz...

2018. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!