Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ha...

Titeket nem idegesít ha számítógépes játék közben zavarnak?

Figyelt kérdés
leginkább online játékra gondolok hogy a közben valamelyik családtagod "rágja a füled" most láttam egy videót amiben egy streamer hallhatóan megveri a barátnőjét vagy feleségét mivel az játék közben zavarja. oké azzal egyetértek hogy ennyiért meg amúgy sem szabadna erőszakhoz folyamodni csak ha az életed múlik rajta de azért veletek még nem fordult elő hogy ilyenkor nagyon idegesek lettetek? Persze úgy hogy nem fajult tetlegességig(bár biztos van akinek igen) mert azért mégis csak egy játékról van szó de én bevallom hogy már kiabáltam e-miatt emberekkel és nem éreztem magam hibásnak miatta mivel előtte szépen megkértem az illetőt hogy hagyjon játszani. Csak én érzem úgy hogy mi a f...ért kell zavarni valakit aki pont egy online játékban játszik ahol tudjuk nem lehet megállni. Olyan mintha egy verseny közben kivennék alólad a motort. . xD És mégegyszer elmondom hogy a tetlegességgel nem értek egyet de azért a nőnek is lehetne annyi esze hogy ne baszogassa az embert ha az elfoglalt. Szerintem mind ketten hibásak voltak ebben az esetben.
2018. dec. 10. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki ilyen miatt felkapja a vizet, az szenvedély beteg, játék függő. Ezt azért vedd tudomásul. Nincs normális életed, a játékban éled ki magad és ha nem hagynak, kiborulsz. Ideje lenne jelentősen csökkentened a játékkal töltött időt és kezdj el élni, mert ez egyre rosszabb lesz. Hiába mondod, hogy nem ütnél meg senkit, aki ennyire rákattan egy hülyeségre az függő és egy idő után nem fog számítani, hogy kinek mosol be egyet, csakmert veled szeretett volna kommunikálni.
2018. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az van hogy engem már nem nagyon van hogy leköt egy játék csak időlegesen elvagyok vele egy két hétig aztán ha megunom utána vagy 1-2 hónapig hozzá sem nyúlok ma is egész nap itthon voltam meg yitottam kiírta hogy frissít, kell neki egy óra na mondom b+ akkor és kiléptem a steamből nem frissítettem le. Azóta hozzá sem értem de máshoz sincs igazán kedvem volt amikor a blenderben kezdtem játékot készíteni de azt sem csináltam végig. Szóval nem tudom ha épp elkezdek játszani és pont akkor ba...ogatnak azért az idegesítő számomra. Régen tényleg elég függő voltam de mára már lehet kiégtem vagy nem tudom.
2018. dec. 13. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy nem találsz úgymond más boldogságot az életben és ezzel éled ki magad. Bár nő vagyok és nem játszok, de szerintem ideje lenne kimozdulni, ismerkedni stb, mert ez tényleg el tud durvulni. Keress rá, nemrég volt egy ilyen eset, egy csávó élőben közvetítette, hogy játszik, a felesége meg szólt, hogy menjen vacsorázni. A csávónak elborult az agya és bántalmazta a terhes(!) feleségét, a 2 gyerekük szeme láttára.
2018. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdésben erről a videóról is írtam egyébként és szerintem azt is leírtam (ha nem akkor most írom) hogy nagyon ritkán szoktam már játszani. Egyébként az a csaj hibája is volt hogy felidegesítette a srácot mert az hússzor elmondta hogy hamarosan "megyek" ennek ellenére a csaj csak mondta és mondta neki. Persze a férfi is túlreagálta de a nőnek is volt benne része. Szerintem az ő bajuk az lehet hogy állandóan együtt vannak. A férfi meg lehet ezzel is keresett valamennyi pénzt. . Lényeg hogy kettőn áll a vásár.
2018. dec. 26. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!