Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyámat hogy...

Zsiráf40 kérdése:

Hogy győzzem meg anyámat hogy elmehessek az animepiacra?

Figyelt kérdés
Tehát én már 3,5 éve animézek és szeretnék elmenni egy animepiacra de anyám nemenged az ő szemében az animék 3 éveseknek valók de amikor mondok egy pl neki akkor hogy az ő nevelése miatt depressziós lettem és a Kaleido Star miatt változtam meg és felejtettem el a depressziót mindegy. Amugy csak azér engedi nézni mert angolul nézem és nemtudom hogy mennyek el mert nincs senki az osztályból,aki animés és amugy már szeretnék valakivel irogatni az animékről PLEASE (amugy csak az animék és a mangák érdekelnek a japán kúltúra nem)9.es lány

#beszélgetés #animepiac
2018. dec. 11. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell meggyőzni. Elmész és kész.
2018. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csatrad ***** válasza:
csinalj olyat amivel oromet szerzel neki es akkor engedekenyebb lesz
2018. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy, de valahogy megengedte és majd jövőre elmehetek a rendezvényre, már nagyon várom ,amugy köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 25. 20:54
 4/4 tripladmagic válasza:
Milyen animéket láttál már?
2020. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!