Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Zsiráf40 nevű felhasználó kérdése:

Hogy győzzem meg anyámat hogy elmehessek az animepiacra?

Tehát én már 3,5 éve animézek és szeretnék elmenni egy animepiacra de anyám nemenged az ő szemében az animék 3 éveseknek valók de amikor mondok egy pl neki akkor hogy az ő nevelése miatt depressziós lettem és a Kaleido Star miatt változtam meg és felejtettem el a depressziót mindegy. Amugy csak azér engedi nézni mert angolul nézem és nemtudom hogy mennyek el mert nincs senki az osztályból,aki animés és amugy már szeretnék valakivel irogatni az animékről PLEASE (amugy csak az animék és a mangák érdekelnek a japán kúltúra nem)9.es lány

Keress kérdéseket hasonló témákban: animepiac, beszélgetés

2018. dec. 11. 18:42  Privát üzenet  

A válaszok
Lucifer-666 nevű felhasználó válasza:

Nem kell meggyőzni. Elmész és kész.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 11. 18:46 Privát üzenet
csatrad nevű felhasználó válasza:

csinalj olyat amivel oromet szerzel neki es akkor engedekenyebb lesz

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. dec. 11. 19:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nemtudom hogy, de valahogy megengedte és majd jövőre elmehetek a rendezvényre, már nagyon várom ,amugy köszönöm a válaszokat.

# 3/3Időpont febr. 25. 20:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok segíteni, hogy milyen szakközépiskolába kell mennem, hogy utána elmehessek személyi edző képzésre? (OKJ)
Kérlek olvassátok el! Van rá esély hogy elmehessek?
Milyen végzettséggel kell hogy rendelkezzek ahoz, hogy elmehessek egy drón szervízbe dolgozni?
Mit kell tennem ahhoz, hogy 15 évesen elmehessek diákmunkára?
Mi kéne ahoz hogy elmehessek chernobylba?
A fejszámolást hogyan lehet annyira feljavítani, hogy krupiénak simán elmehessek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!