Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek inspirációt...

Hogyan szerezhetek inspirációt rajzoláshoz? Lent

Figyelt kérdés
Leginkább a fantasy rajzokat szeretem elkésziteni, lényeket szörnyeket stb. De mostanában elment a kedvem a rajzolástól, ihlet nélkül nem is tudok rajzolni egyáltalán. Mit kellene néznem vagy látnom hogy újra legyen inspirációm??

2018. dec. 12. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd végig ezeket, hátha eszedbe jut valami még érdekesebb dolog.

[link]

2018. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szereted a fantasy témát, ajánlom neked Boris Vallejo műveit! Igazi inspiráló erő. :) A kedvencem a műfajban.

2018. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, akinek nincs megfelelő ihlete s nem kapcsol az agya azt eröltetni nem kell tovább.


Egy foltmintás csempe is inspirálhat vagy csak egy adott tárgy, agyműködés függő.


Én pl sokszor vagyok úgy éjjel felkelek azt se tudom hol vagyok, de ceruzát, lapot magamhoz húzom és komplett összetett ötletvázlatot felskiccelek, majd vissza dőlök.


Ahol még bekattan az agyam 1-1 kép látván az a pinterest oldala.


Jelenleg egy fantasy kutyát kivitelezek: 70cm marmagasságú, 190cm gerinchossz (farokkal), alap csontozat műgyanta s rá a szilikon izomzat, majd a fekete bunda, aminek a vége ezüstösre lesz fújva, szeme: kék.


Ha nem megy az inspiráció s nagyon kényszerítve van az már rég nem jó 😔



25/N

2018. dec. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vinczesara válasza:

En a pinterestet hasznalom, ha nincs ihletem, de mostanában mandalakat es embereket szoktam rajzolni


Ami szerintem jo otlet rajzolashoz, az a horoszkóp jegyek (vagy nemtom hogy mondjak,én nem hiszek ebben), ha van pinterested, ird be a keresőbe, hogy horoscope signs illustration, es jókat ad ki

2018. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát! Igaz kicsit több mint egy évvel késtem a köszönettel :P amúgy graffitiket rajzolok mindennap és mindig van inspirációm valahogy az megfogott
2020. jan. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!