Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan írjak verset?

Hogyan írjak verset?

Figyelt kérdés
Holnapra kellene egy nègy soros verset írni irodalom órára ami bármiről szólhat....de egyszerűen nem jut szembe semmi meg amúgy se vagyok egy ilyen nagy versíró típus

#vers #irodalom #költèszet
2018. dec. 12. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, ami azt illeti, annyira nem nehéz, bár én inkább a novellaírásban vagyok otthonosabb. :)

Ritkán írok verseket, leginkább szívességből, vagy ha késztetést érzek rá. :)

Az én verseim rímelő végűek szoktak lenni, tudod az a tipikus AABB szerkezetű. Bár van, akinek az ABAB rímelős verselés megy, de az nem én vagyok. :)

Hogy miről írj?

Például arról, hogy nem kedveled a telet, várod a tavaszt, vagy ilyesmi. Olyanról kell írnod, ami érzelmeket ébreszt benned, és ezeket az érzéseket akarod kifejteni, átadni másoknak.

Egyébként meg már annyira késő van, lehet, hogy el is késtem ezzel a válaszommal, ha a versed holnapra kell...

2018. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!