Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az, hogy nem...

Hogy lehetséges az, hogy nem nyúlhatott senki a dolgomhoz mégis úgy eltünt mintha lenyelte volna a föld?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mire gondoljak, de felér a lehetetlennel..

Otthagytam egy ilyen csatlakozó félét meg pendrivet a kanapémon és hiába kutattam fel mindent nyoma veszett 5 perc alatt..



2018. dec. 13. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
mögé csúszott? összefogtad valamivel. De ha nem keresed, meglesz az nyomban.
2018. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2*Sü ***** válasza:
100%

Van ilyen. :-) Mi lassan fél éve élünk együtt egy ismeretlen helyen tartózkodó ecetes flakonnal. Otthon voltunk kedvesemmel, ő 480%, hogy használta – takarításhoz –, de fél órára rá, mikor nekem lett volna rá szükségem a főzésnél, az ecet eltűnt. Nem hagytuk el a lakást. Nem ürült ki a flakon, a szemetesben sem volt, megnéztük háromszor. Meg megnéztük a lakás kb. összes pontján háromszor, a végén már teljesen irreális helyeken is (ágy mögött, a 2,5 méter magas szekrény tetején stb…). Nem került elő, és az azóta eltelt fél év során sem került elő. Most azzal a tudattal élünk, hogy valahol van a lakásban egy fél üveg ecet. Azóta ha felmerül a kérdés, hogy „Nem láttad a …(valamit)…?”, akkor az a válasz rá, hogy „Ott van az ecet mellett.”. :-)


Ahogy mondani szokták: Vannak zoknik, amiknek nem kerül elő a párja. Ilyenkor a zoknipár egyik fele olyan éthordó dobozzá változik, aminek nincs meg a teteje.

2018. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-esen sírva nevettem, nagyon jó írás, de részben a nosztalgia miatt is megkönnyeztetett. Gyermekkoromban a kedvenc mesém volt az "Ecet uram és ecet asszonyság" (az angol népmese benne van a legendás "Kisgyermekek nagy mesekönyve"-ben. A családot kikészítettem, hogy mindig azt a mesét kértem- nem értették, hogy miért, és magam sem tudom, miért volt a kedvenc. De talán 2-nek sikerül az ecet nyomára bukkanni a mese révén - mert Eceturam és Ecetasszonyság elindult világgá. Az ő üvegük azonban eltörött, sajnos 2-esnek az flakon helye továbbra is rejtélyes marad)
2018. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1: Hidd el tényleg az egész házat feltúrtam érte, és ezt vedd szó szerint!

2: Aztaa ez nagyon durva :O Hihetetlen ez a történet is és mégis igaz! Ez az ember számára szó szerint felfoghatatlan, hogy történhet ilyen.

Kiraboltak a szellemek😂😂

2018. dec. 13. 12:45
 5/5 csatrad ***** válasza:

van ra 2 modszer

1 rakj rendet

2 keress meg valami mast es akkor amit nem keresel azt megtalalod.



titkos modszer, vegyel ujat ha elveszik akkor megint es megint amig mar mindenhol lesz es technikailag nem tud elveszni (hajcsatnal bevalt)

2018. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!