Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen festéket tudnátok...

Milyen festéket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Támadt egy ötletem amit szeretnék megvalósítani. Arra gondoltam, hogy hóból építek egy BB-8ast(Star wars) és szeretném valamilyen festékkel is lefújni, hogy jól nézzen ki. Az lenne a kérdésem, hogy lehet kapni olyan festéket amivel le tudnám festeni? Vagy létezik egyáltalán olyan festék ami környezetkímélő? Elolvasása után nem szeretném szennyezi vele a környezetet. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. dec. 13. 11:47
 1/2 David212 válasza:

Nem igazán létezik környezetkímélő festék...de ami meg az az meg agy nagyon rossz minőségű, vagy megfizethetetlen árú, ami meg nem hasznos mert a hó hamar elolvad


Ha meg téged nem nagyon zavar az ára vagy a minősége, akkor meg festékszórót ajánlok mert kevésbé roncsolja a havat.

2018. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha környezet kímélő, hóember festékre vágysz, akkor én az ételfestéket tudom javasolni, és valóban, a festék szórása praktikus.

2018. dec. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!