Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap edzésen kiment a...

Tegnap edzésen kiment a bokám. Lehet szalagszakadás?

Figyelt kérdés

Abban a pillanatban irtózatosan fájt, de utána már gond nélkül tudtam járni vele, lábfej körzésnél is csak egyes helyzetekben fájt. Éjszaka bedagadt de akkor sem fájt különösebben (bekentem, tettem rá hidegborogatast, befásliztam, felpolcoltam)

Ma reggelre viszont marhára elkezdett fájni, nehezen tudok ráállni, ugyanúgy fel van dagadva, elszíneződés nincs.

Eddig úgy gondoltam, hogyha tegnap gond nélkül hazasétáltam az eset után, szakadás nem lehet, de ma reggelre kicsit kételkedem.

Akinek esetleg van ezzel kapcsolatban tapasztalata, attól nagyon jó lenne pár tudnivaló. :) Nekem még ilyenem nem volt. (Jó tanácsok, praktikák jöhetnek!) :)



2018. dec. 14. 07:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkėp doki!
2018. dec. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!