Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért sírt a BTS?

Miért sírt a BTS?

Figyelt kérdés
Tegnap 12.14.-én kikerült egy csomó videó amiben elsírták magukat majd láttam a Tv-ben is de sehol sem találtam értelmesebb magyarázatot és csak -nyit tudtam kivenni abból amit mondták hogy feloszlanak...És nem tudom mi van.Valaki tud róla valamit?

2018. dec. 15. 13:04
 1/1 anonim válasza:
100%

Nem oszlanak fel, csak év elején volt róla szó, mert nagyon sok rajtuk teher mostanság,de az ARMY-k miatt folytatják, és egy 7 éves szerződést is aláírtak.

A sírás pedig azért volt mert meghatódtak hogy megkapták a díjat, és gondolom most jött ki rajtuk az amit eddig tartogattak magukban. Megköszönték az armyknak a sok szeretetet, és hogy így mellettük állunk.

2018. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!