Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Mondly...

Mi a véleményetek a Mondly nyelvtanulós alkalmazásról?

Figyelt kérdés
Kerestem egy olyan alkalmazást,amelyben angol szavakat tanulhatok. Kikötés volt persze hogy ingyen legyen. Na most egyből kidobta a play áruház a Mondlyt és mivel az emberek jó véleményeket írtak róluk letöltöttem. Egyből kiderült hogy csak egy minimális része ingyenes, ahhoz hogy igazán jól megtanulj idegen nyelvű szavakat előfizetés szükséges. Elkezdtem csinálni azt amit még pénz nélkül is meg tudtam tenni és egészen megtetszett. Igazából az is megfordult a fejemben hogy előfizetek egy évre mert hasznos lehet. És amíg így ezen gondolkodtam megnéztem a bemutató videóját youtubeon és bevallom őszintén nem jött be. Lerombolt egy illúziót. Azt hittem kicsit kreatívabb lesz és új praktikákat is behoz, de ennek ellenére csak ugyanaz az két a végére már kissé unalmas módszer van. Legalábbis a videó szerint,és pont ez lenne a kérdésem,hogy tényleg minden szót ugyanazzal a praktikaval tanít meg,mert ha igen,akkor egyáltalán nem éri meg!?

#nyelv #nyelvtanulás #angol #Mondly #idegen nyelvű szavak
2018. dec. 16. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon nem éri meg az előfizetés. Mindig van efy névtelen "Guest" user aki nem prémium user, nincs előfizetése, olyan mintha csalna. Olyan sok érthetetleül sok pontot szerez. Vagy robot user amit a Mondly működtet, hogy átverje a fizető usereker?
2019. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vgghki válasza:
igazából az előfizetés étrtelmét nem látom...minek fizetni ha van ingyen premium content:)
2020. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!